BeyazBalıkesir
Bugünkü Haberler
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
Üst Lig Play Off Alt Lig
Balıkesir'in Haber Portalı
Balıkesir'in Haber Portalı

ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLAR

Erdem: Bu büyük ailenin en çalışkanları sizlersiniz
Erdem: Bu büyük ailenin en çalışkanları sizlersiniz
30 Aralık 2018 14:40
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 144 views Okundu
Balıkesir'in Haber Portalı

Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odası Birliği’ne (BESOB) bağlı odaların genel sekreterlerine bireysel emeklilikte otomatik katılım sistemi ve 2019 teşvikleri anlatıldı. Burada konuşan BESOB Başkanı Fehmi Erdem, genel sekreterlere “Bu büyük ailenin en çalışkanları sizler olduğunuzun hep farkında olduk” dedi.

 

Türkiye İş Bankası ve Anadolu Emeklilik Anonim Şirketi’nin meslek odaları genel sekterlerine dönük düzenlediği bireysel emeklilikte otomatik katılım semineri Balkonuk Center’da gerçekleştirildi. Seminerde ayrıca KOSGEB ve İŞKUR tarafından 2019 yılındaki teşvikler hakkında genel sekreterlere bilgilerde verildi.

Sabah kahvaltısıyla başlayan programda daha sonra oda genel sekterlerine eğitim verildi.

Programın açılış konuşmasını yapan Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odası Birliği (BESOB) Başkanı Fehmi Erdem, genel sekterlere eğitimleri iyi dinlemelerini ve 43 bin esnafa en iyi şekilde anlatmalarını istedi. Erdem, “Biz büyük bir aileyiz diye yola çıktık. Bu büyük aileyi, dostlukla, arkadaşlıkla ve çalışmayla daha ileriye götürmeyi düşünüyoruz. Siz kıymetli genel sekreterlerimizi de başkanlardan yönetim kurulu üyelerinden farklı görmedim. Bu büyük ailenin en çalışkanları sizler olduğunuzun hep farkında olduk. Bugün sizlere Anadolu Emeklilik Anonim Şirketi tarafından zorunlu otomatik katılım sistemi ve İŞKUR ve KOSGEB tarafından 2019 teşvikleri anlatılacaktır. Sizleri bu konuda iyi bilgilenmeniz demek 43 bin esnafımızı bilgilendirmek demektir. Sizlerin çalıma azmine güveniyor. Seminerim tüm esnaf camiasına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Açılış konuşması sonrası Anadolu Eneklilik Bölge Satış Yönetmeni Umut Yılmaz tarafından oda genel sekreterlerine zorunlu otomatik katılım sistemi anlatıldı. Etkinlikte ayrıca İŞKUR ve KOSGEB temsilcileri tarafından 2019 yılındaki teşvikler ve mevcut yeşviklerdeki değişiklikler anlatıldı.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa