Bugünkü Haberler

PTT 1. LİG Puan Durumu

TAKIMLAR O G B M Av P
1- Gençlerbirliği 6 6 0 0 14 18
2- Boluspor 6 5 1 0 9 16
3- Adana Demirspor 6 4 1 1 8 13
4- Gazişehir Gzntp 5 3 1 1 4 10
5- Denizlispor 6 3 1 2 7 10
6- Altay 5 2 3 0 9 9
7- Giresunspor 5 3 0 2 6 9
8- Afjet Afyonspor 5 2 1 2 7 7
9- Hatayspor 6 2 1 3 4 7
10- Osmanlıspor FK 6 2 0 4 7 6
11- Ümraniyespor 5 2 0 3 5 6
12- İstanbulspor 6 1 3 2 8 6
13- Altınordu 6 1 2 3 6 5
14- Balıkesirspor 4 1 2 1 4 5
15- T.Y.Elazığspor 6 1 1 4 8 4
16- Eskişehirspor 5 1 1 3 6 4
17- Adanaspor 6 0 3 3 6 3
18- K. Karabükspor 6 0 1 5 2 1
Üst Lig Play Off Alt Lig
Beyaz Balıkesir
Beyaz Balıkesir
GÖRÜNÜR OLACAK, GÖNÜLLERE DOKUNACAK
GÖRÜNÜR OLACAK, GÖNÜLLERE DOKUNACAK
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, 2018’de hayata geçireceği yüzlerce projesini düzenlediği lansman toplantısıyla basına tanıttı. 2018’de 1361 projeyi hayata geçireceklerini açıklayan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, bu projelerin...
26 Şubat 2018 14:24
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 3 defa Okundu
Beyaz Balıkesir

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, 2018’de hayata geçireceği yüzlerce projesini düzenlediği lansman toplantısıyla basına tanıttı.

2018’de 1361 projeyi hayata geçireceklerini açıklayan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, bu projelerin toplam maliyetinin ise 870 milyon TL olduğunu belirtti. Projelerin büyük kısmımın 2018’de biteceğini ifade eden Kafaoğlu, şehir 2023 vizyonuna Balıkesir’i hazırlayacaklarını belirtti. Günümüzde ülkelerden ziyade şehirlerin yarıştığının altını çizen Kafaoğlu, Kuva-i Milliye şehrinin güzelliğini göstermek sitediklerni söyledi.

KAVGA OLAN YERE KIZ VERİLMEZ

Yapılacak tüm projelerde vatandaşların öncelikli ihtiyaçlarının ön planda tutulduğunu da sözlerine ekleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü; “İlk olarak her şeyden önce projelerimizi planlarken; adaletli olmaya çok büyük önem verdik. Bandırma’da yaşayan vatandaşımıza hangi hizmeti götürüyorsak, Dursunbey’e de o hizmeti götürmenin derdine düştük. Balıkesir’in merkezinde ne varsa, Sındırgı’da da, Kepsut’ta da, Savaştepe’de de olsun istedik. Tabi tüm bunları yaparken de, Balıkesir’in şerefine yakışır, haysiyetine yakışır bir şehir olma yolunda emin adımlarla ilerlemesini hesap etmek gerekiyordu. İlerleyebilmemiz için, bir şehrin gelişebilmesi için, bir şehrin kalkınabilmesi için, bir şehrin hedeflerine ulaşabilmesi için önce o şehrin barışık olması lazım. İnsanları barışık olması lazım, kurumları barışık olası lazım, müesseseleri barışık olması lazım. Kavga olan yerde bereket olmaz. Kavga olan yere kimse gelmez. Atalarımızın söylediği bir söz ile bu olguyu tamamlayacak olursak; “Kavga olan yere kız verilmez.” Bunun için kavgayı bitirmek lazım. İşte biz Balıkesir’e kavgayı bitirmek için geldik. Sayın Cumhurbaşkanımız bunun için bizleri görevlendirdi. Balıkesir’in tamamını, 1 milyon 200 bin insanı, kucaklamak için geldik. Biz bu milletin hizmetkarıyız diyor. Biz de Balıkesir’in hizmetkarıyız. Görev süremizin sonuna kadar sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz.”

 

 

AŞKLA ÇALIŞAN YORULMAZ

7 Kasım’da devraldığı Büyükşehir Belediye Başkanlığı göreviyle birlikte, basmadık yer, gidilmedik mahalle bırakmamak için yoğun gayret sarf ettiğini belirten Başkan Kafaoğlu, bu zorlu görev için kendini adanmış olarak hissettiğini dile getirerek şunları söyledi; “Biz Balıkesir’e sevdalıyız. Yaptığımız işi aşkla yapıyoruz, sevdayla yapıyoruz, tutkuyla yapıyoruz. Kendimizi adanmış hissediyoruz. Yaptığınız işte kendinizi adanmış hissetmezseniz, başarılı olamazsınız. Eğer o işler gece uykularınıza girmiyorsa o işte başarılı olamazsınız. Başarılı olabilmek için işinize kendinizi vermeniz lazım. Öyle ki, bu makamları hoşça vakitler geçirerek veya oraları makam, mevkii, saltanat için kullanırsanız başarılı olamazsınız. Başarılı olabilmek için kendinizi mutlaka adanmış hissetmeniz lazım. Biz de aşkla çalışıyoruz. Ne demişler; aşkla çalışan yorulmazmış.

İNSANLARIMIZIN YÜZLERİ GÜLMEYE BAŞLADI

Göreve geldiği ilk günden itibaren bir yandan eksikleri tespit ettiklerini, bir diğer yandan da vatandaşın taleplerini dinlediklerini dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, halkın en çok şikayet ettiği konulardan biri olan su faturalarının yüksek olmasıydı. Hemen merkezlerde yüzde 25, kırsalda yüzde 50 olmak üzere indirime gittiklerini söyledi. Yapılan bu indirimlerin sadece Balıkesirliler’e değil bölgemizdeki diğer illerde yaşayan vatandaşlara da katkısı olduğunu dile getiren Başkan Kafaoğlu; “Biz su faturalarında indirime gidince, diğer iller zam yapamadı. Yapanlarda çok küçük oranlarda zam yapabildi. Örneğin Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi’nin gündemine yüzde 10’luk su zammı geldi. Belediye Meclis Üyeleri, bizi örnek göstererek; “Balıkesir yüzde 25 ile 50 arasında indirim yaparken, biz niye zam yapıyoruz” diyerek zammı reddettiler. Zira toptancı halindeki kira fiyatları aynı. Avrupa standartlarında toptancı hali yapmışız ama içine koyduğumuz esnafı mutsuz. Hemen yüzde 30 oranında kiralarda indirime gittik. Biz insanlarımızı mutlu etmek için bu göreve geldik. Büyükşehir Belediyesi olarak sloganımızda “Mutlu ve Huzurlu Şehir Balıkesir” dedik. Artık insanlarımızın yüzleri gülmeye başladı” dedi.

BALIKESİR’İ 2023’E HAZIRLIYORUZ

Balıkesir’e kazandırılması planlanan projelere ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Zekai Kafaoğlu, sözlerini şu ifadeler ile noktaladı; “Balıkesir’in acil olan ihtiyaçlarını, yapılması elzem olan projelerimizi 2019’a kadar bitirmeyi hedeflerken; Balıkesir’i Cumhurbaşkanımız’ın hedeflediği 2023 Türkiye’sinde parlayan yıldız olarak elimizden geleni yapmamız gerekiyor. Bizler Balıkesir’i 2023 Türkiye’sine hazırlamak için uzun vadeli tespitlerimizi yaptık. Gerekli temasları sağladık. Günü kurtaran siyaset anlayışı ile değil, geleceğe dönük politikalar ve projeler ile yolumuza devam ediyoruz. Bunun için de gerekli tedbirleri aldık.

 

TRAFİK SORUNUNA KÖPRÜLÜ KAVŞAKLARLA ÇÖZÜM

Balıkesir’in en önemli sorunlarından biri olan trafik akışındaki problemler, il genelinde yapılacak köprülü kavşak ve üst geçitlerle büyük ölçüde ortadan kaldırılacak.

Köprülü kavşakların 2’si il merkezinde yapılacak. Valilik Köprülü Kavşağı ve Adliye Köprülü Kavşağı Merkez’de trafiği ciddi bir şekilde rahatlatacak. Erdek Köprülü Kavşağı, Bandırma Giriş Kavşağı Akçay Köprülü Kavşağı, bu ilçelerde trafik akışını düzenleyecek.
Adliye Köprülü Kavşağı, Altıeylül İlçesi’nde, Adliye önünde yapılacak. 315 metre uzunluğunda, 20 metre genişliğinde olacak. Bandırma Giriş Kavşağı’nda ise bir adet alt geçit yer alacak. 400 metre uzunluğunda, 28 metre genişliğinde olacak.

Şehrin muhtelif noktalarına yapılacak olan 4 adet üst geçit ile birlikte il genelinde trafik sorunlarını büyük ölçüde halledilmiş olacak. TCDD işbirliğiyle Altıeylül Gümüşçeşme Mahallesi’nde yapılacak üst geçit, 180 metre uzunluğunda, 14 metre genişliğinde olacak.

Sanayi İkinci Kapı’da, GOP Çimento Fabrikası Mevkii’nde ve Eski Kepsut Yolu Başmakas mevkiinde üst geçitler yapılacak.

OTOPARK SORUNUNA ÇÖZÜM GETİRİLİYOR

Gelişen şehirlerinin bugün en büyük problemlerinden biri de otopark sorunu. Bu sorunu asgariye indirmek için ilk etapta Karesi ve Altıeylül ilçelerinde toplamda 2.000 araçlık çok katlı otopark yapımına başlanıyor. Yüzlerce araç kapasiteli otoparklar, şehirdeki otopark ihtiyacını önemli oranda azaltacak.

 

 

MİLLİ KUVVETLERE HAFİF RAYLI SİTEM

Balıkesir, toplu ulaşım konusunda çok önemli bir projeyi hayata geçirecek. Milli Kuvvetler Caddesi’ne İstanbul Beyoğlu’ndaki benzeri tramvay ile Balıkesir’e hem nostaljik bir hava kazandırılacak, hem de Milli Kuvvetler Caddesi’ni baştan aşağıya bu tramvay ulaşım sağlanabilecek. Bu projenin hayata geçirilmesi öncesinde Balıkesirliler ile bir anket çalışması yapılacak ve bu uygulamanın hayata geçirilip geçirilmemesi konusunda görüşleri alınacak. Netice itibariyle bu proje de son söze halkımız söyleyecek.

SOSYAL KONUTLAR YAPILIYOR

Yeni Karesi Konutları projesine imza atan BALTOK, Balıkesir’de sosyal konut niteliğinde konutlar da üretecek. 2018’de, toplam 5 bin adet Sosyal Konut üretilmeye başlanacak. Öncelikle konut sahibi olmayan dar gelirli vatandaşların kolaylıkla konut sahibi olması sağlanacak. Balıkesir’e yakışır kalitede üretilecek sosyal konutlar, merkez ve çevre ilçelerde yeni yaşam alanları oluşturacak.

 

 

BALIKESİR’E YAKIŞIR BİR CAMİ

Balıkesir’de Mimar Sinan ruhunu yaşatan, ihtişamlı bir cami yapıyoruz. 2275 m2’lik kapalı alana oturacak olan cami toplam 4 minareli olacak.

Yerden yüksekliği 35 metre olan camimizde kullanılacak taş, mermer, çini işleri ve ahşap süslemeleri, medeniyet mirasımızı geleceğe taşıyan çizgiler taşıyacak.

1522 m2’lik avluda ise kubbe ve sütunlarla çevrilen alan, adeta bir koridor etkisi uyandıracak. Balıkesir, medeniyet tasavvurumuza yakışan, mübarek ve huzurlu bir mekanda buluşacak.

PARK MEYDAN VE SAHİLLER YENİDEN DÜZENLENİYOR

Balıkesir Belediyesi, şehir meydanlarının düzenlenmesi adına önemli çalışmalar yürütüyor. Bu bağlamda Akçay Kordonu devamında deniz dalgalarıyla ciddi hasar gören Akçay Kent Meydanı turizm sezonuna yetiştirilecek. Bandırma Kent Meydanı ve liman çevresi de yeniden düzenlenecek. Altınoluk Özdemir Plajı, Altınkum Turban sahil bölgesi Plaj Düzenlemesi turizm sezonuna yetiştirilecektir. Erdek Ocaklar Sahil kısmında bakım çalışmaları yapılacak.

Ayvalık Cunda Köprüsü Ayakları Peyzaj Düzenlemesi, İvrindi Belediyesine ait 50 dönümlük alanda rekreasyon projesi, İvrindi Gökçeyazı’nda Park Düzenlemesi, Çamlık Göçmen Konutları civarında Mesire Alanı yapılacak. Erdek merkezde önemli bir konuma sahip olan Kumluyalı Meydanı yeniden düzenlenecek.

Tüm ilçelerde toplam 80 hektarlık yeni parklar kurulacak.

BALIKESİR’E 40 BİN METREKARELİK ÇEVREYOLU PARKI   

Altıeylül’de Balıkesir’in en büyük kent parkını inşa ediyoruz. 5 Farklı etaptan oluşan parkta gölet, şelale, su oyunları, yürüyüş ve bisiklet parkurları yer alacak.

40 bin metrekare büyüklüğündeki parkta 1.5 km yürüyüş yoluna paralel bisiklet parkuru, 2 ana meydan, biyolojik gölet, şelale ve aromatik bitkiler koridoru, akülü tren, çim teraslar, etkinlik alanları, tenis kortları ve amfi tiyatro, küp kaydırak alanları, ağ oyun alanları, çocuk parkları, piknik alanları, restoran ve kafeteryalar bulunacak.

Göletlerin yapımında biyolojik arıtma sistemi kullanacağız. Böylece göletlerde zamanla kirlenen suları kimyasal yollarla temizlemeye gerek kalmadan, biyolojik olarak temizlenmesini sağlayacağız.

Her türlü hava şartlarına dayanabilen, daima temiz ve sağlıklı göletlerin kenarına dikeceğimiz renkli bitkiler, seyir zevkine doyum olmaz görüntüleri izlemeye imkan sağlayacak.

2 adet otopark alanı yer alacak olan parkta, şelale kafe restoranı ve tenis kortları, soyunma ve eğitmen odaları bulunacak.

 

 

75’İNCİ YIL PARKI YENİ YÜZÜYLE BALIKESİR’E YAKIŞACAK

Stad Caddesi ve Zambak Sokak arasında yer alan 75’inci Yıl Parkı’nı yeniden dizayn ediyoruz. 12 bin 500 m2’lik parkta 5 adet sosyal yapı oluşturacağız. Çelik konstrüksiyon çözümleriyle üreteceğimiz binalarda yeşil dokuya zarar vermeden, asırlık ağaçları koruyarak çözümler üreteceğiz.

Parkta yer alacak en önemli yapılardan biri, şehrimize yeni bir soluk katacak olan kütüphane olacak. Kütüphanemiz 24 saat açık olacak ve sınırsız internet hizmetiyle öğrenciler huzurla ders çalışacak. Sadece kitapla değil, dijital materyallerle de desteklenen kütüphane, aynı zamanda engelleri ortadan kaldıran, engelli bireylerin de faydalanacağı bir yapıda olacak.

Kadın ve erkekler için ayrı alanların oluşturulduğu bir mescidin de bulunacağı parkımızda, yürüme yolları,  modern yeşil alanlar ve gölet, ayrı bir seyir zevki sunacak.

BALIKESİR’E SERBEST BÖLGE KURULUYOR

Balıkesir Serbest Bölgesi projesi nihayet hayata geçiyor. Vergi ve gümrük mevzuatı açısından gümrük hattı dışında sayılan bölge Balıkesir ekonomisine büyük katkıda bulunacak.

Serbest Bölge sadece il sınırları içinde değil, bölge illerin de faydalanacağı önemli bir ticaret cazibe merkezi olacak. Serbest bölgede faaliyet gösterme hakkı kazanacak firmalar, gümrük muafiyetlerinden faydalanacak. Balıkesir’deki yerel üretici firmalar, uluslararası firmalarla rekabet edebilecek hale gelecek.

SAĞLIKLI, HİJYENİK VE ORGANİK GIDA MERKEZİ OLACAK

Balıkesir’de sağlıklı, hijyenik, organik ve helal gıda üretilmesi için gereken tüm proseslerin takip edileceği Sağlıklı Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi kuruluyor.

Et ve süt ürünleri, yem sanayi, meyve paketleme, kesimhane, bakliyat, ambalaj, kozmetik, gıda boyası, kimyasal madde, yemeklik yağ, şekerli mamül, gazlı içecek gibi ihtisas alanlarında geniş boyutlu çözümler üretilecek. Balıkesir’de faaliyet gösteren çiftçiler, hayvan çiftlikleri, gıda üreticileri, lojistik firmaları, belgelendirme firmaları, üniversite, belediye ve sivil toplum kuruluşları bu projenin paydaşları olacak.

BALIKESİR YENİLENEBİLİR ENERJİ ÜSSÜ OLACAK

Rüzgarenerjisi üretiminde Türkiye’deki toplam kapasitenin yüzde 17’sini karşılayan Balıkesir’de,Yenilenebilir Enerji Kaynakları ihtisas Organize Sanayi Bölgesi kuruyoruz. İlimizin sahip olduğu yenilenebilir enerji kaynakları etkin ve verimli bir şekilde kullanılacak. Kurulacak YEKA Organize Sanayi Bölgesi’nde, Rüzgar Tribünleri üretimi yapılacak. AR-GE ve verimlilik alanında çalışmalar yapılacak merkez, elektrik ve elektronik cihazlar için uygunluk belgesi verilmesi konusunda da çalışmalar yapacak.

 

 

BALIKESİR TEKNOLOJİ MERKEZİ OLACAK

Balıkesir Üniversitesi ve odalarla birlikte yürütülen Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Teknokent) projesi, ilimizi Marmara ve Ege bölgelerinde önemli bir teknoloji üssü haline getirecek. Konuyla ilgili çalışmalar sürüyor, yeri belirlendi, öz sermayesi oluşturuldu. Burada bilimsel çalışmalar ve araştırmalar yürütülecek, Balıkesir’in AR-GE merkezi olacak. Bilgiye dayalı kurum ve işletmelerin teknoloji alanındaki rekabet edebilirliği artacak. Bilgi ve teknoloji üniversite, araştırma merkezi, şirketler ve pazarlar arasında dolaşacak.  Yüksek katma değeri olan ürünler üretilecek.

BİTKİSEL VE HAYVANSAL ATIKLARLA BİOGAZ TESİSİ KURUYORUZ

Tarımsal üretimi ve hayvan sayısı ile Türkiye’nin en önemli kırsal üretim destinasyonlarından biri olan Balıkesir’de, bitkisel ve hayvansal atıkların değerlendirilmesi için Biogaz Santrali kuruyoruz. Çiftçilerimizden alınacakatıklar, Ovaköy’de kuracağımız santralde değerlendirilecek. Elde edilen metan gazı, elektrik enerjisine dönüştürülecek. 2 megawatt/saat enerji üretecek santralde kalan atıklar gübre haline dönüştürülüp çiftçiye dağıtılacak.

TARIM VE HAYVANCILIĞA BÜYÜK DESTEK

Bölgesinin gıda deposu olan Balıkesir’de mera alanlarının ıslahı, çiftçi ve hayvancılık yapan işletmelere büyük destek sağlayacak. Bunun için yapılan en önemli işlerden biri, doğru planlamaların yapılabilmesi için tüm verilerin elektronik ortama alınması işiydi. Büyükşehir Belediyesi’nin büyük özveriyle tamamladığı Kırsal Veri Bankası, tarım ve hayvancılık alanında yapılan tüm verilerin takip edilerek doğru bir şekilde planlanmasına olanak sağlayacak. Her kurumun kullanabileceği ve bütüncül planlamalara olanak sağlayan çalışma, mülkiyet, göç ve nüfus hareketlerini izleme olanağı verecek.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı önemli çalışmalardan biri de Ana arı ve Arıcılık Üretim Tesisi, kırsal kesimde yaşayan üreticilere ekonomik kapılar açıyor. Karesi ilçesi sınırlarında 50 dekarlık alana kurulan Ana Arı ve Arı Üretim tesislerinde ana arı, bal, polen, arı sütü, arı zehiri, propolis gibi ürünler elde edilecek.

SÜS BİTKİLERİ VE BOTANİK BAHÇESİ KURULUYOR

Balıkesir’e Süs Bitkileri ve Botanik Bahçesi kuruyoruz. “Türkiye’yi doyuran il Balıkesir”de yetişen her türlü tıbbi ve aromatik bitkinin yetiştirileceği Botanik Bahçesi’nde, süs bitkileriyle seyrine doyum olmayan bir bahçeye sahip olacağız. Birbirinden farklı binlerce bitki türünün yetiştirileceği Botanik Bahçesi, aynı zamanda Balıkesir’in bitki envanterini canlı olarak göreceğimiz bir müze niteliği taşıyacak.

BALIKESİR’DE YENİ BAŞPEHLİVANLAR YETİŞECEK

Ata sporumuz güreşin unutulmaması ve gelecek nesillere aktarılması konusunda önemli bir adım atılıyor. Ali Hikmet Paşa Spor Tesisleri’ne güreş sahası yapılacak. 3’ü kapalı tribünlü sahada 1571 kişi güreş müsabakalarını izleyebilecek. Aynı alanda bir de Güreş Müzesi kurulacak. Balıkesir’de yeni başpehlivanlar yetişecek.

BALIKESİR’DE İHTİYAÇ SAHİPLERİ YALNIZ DEĞİL

Balıkesir’e kurulacak Gıda Bankası ile bağışlanan her türlü gıda tedarik edilerek uygun şartlarda depolanacak ve ihtiyaç sahibi ailelere ulaşması sağlanacak. İl genelinde yaşayan yardıma muhtaç bireyler, dul, yetim ve kimsesiz yahut kronik hastalık sonucu iş göremez hale gelmiş ailelere gıda, temizlik ve giyim maddesi temin edilecek. Kurulacak Gıda Bankası sistemiyle, ihtiyaç sahiplerinin onurları zedelenmeden almak istedikleri gıda, giyim ve temizlik maddesine ulaşması sağlanacak. Balıkesir’de aç muhtaç kimse kalmayacak.

HER İLÇEYE İŞGEM KURULACAK

Balıkesir’in her ilçesine İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) kuruyoruz. İŞGEM’ler aracılığıyla yeni girişimcilerin iş kurmasını destekleyecek, işsizlere iş olanakları sağlamaya çalışacağız.KOSGEB ve İŞKUR ile işbirliğiyle kurulacak İŞGEM’lerde gençler ve kadınlara öncelik tanıyacağız. Düzenleyeceğimiz kurslara katılanlara günlük ödeme yapılacak.

Kırsal bölgelerde üretim yapan vatandaşlarımızın, standartlara uygun ürünler üretmesi için de eğitimler vereceğiz. İstenilen standartlarda üretilen ürünler, daha sonra Büyükşehir Belediyesi’nin satış noktalarında doğrudan tüketicilere ulaştırılacak.

İŞGEM’ler sayesinde sayede gençlerin ve kadınların kendi ayakları üstünde durabilmesi sağlanacak, bölgedeki işsizlik oranı düşürülecek, kırsaldan kente olan nüfus hareketi önlenmeye çalışılacak.

ENGELSİZ KÜTÜPHANE

75’inci Yıl Parkı’nda kuracağımız Engelsiz Kütüphane, genel olarak görme engelli bireylere hitap edecek. Bu kütüphanede sesli kitaplar, brille alfabesiyle yazılmış kitaplar, brille alfabesiyle çıktı alan yazıcılar, az görenler için ekran büyüteçleri bulunacak. Burada kütüphane hizmetlerinden faydalanmak isteyen diğer engellilerin de yararlanması hedeflenmektedir. Bu bağlamda engelli asansörü, düz yol – rampa, engelli tuvaleti, ergonomik sandalyeler yer alacak.

ADVENTURE FOREST MACERA PARKI

Balıkesirlilere macera ve heyecan dolu bir park yapıyoruz. Büyük küçük herkesin eğlenceli saatler geçireceği Macera Parkı’nda yüksek ip parkuru, tırmanma duvarı, dev salıncak,  serbest düşüş parkurları yer alacak. Keyifli bir gün geçirmek isteyenler, adrenalin dolu bir macera parkurunu deneme fırsatı bulacak” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Balıkesir’de büyük değişimi sağlayacak yüzlerce projeyi 2018’de hayata geçireceklerini söylediği toplantının sonunda A takımı ve toplantıya katılan milletvekilleri ile toplu fotoğraf çektirdi.

 

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa